Gayrimenkul Yatırımlarınıza Doğru Yön Veriyor Geleceğinize Değer Katıyoruz

Gökhan Akyol Kimdir ?

1984 yılı İstanbul doğumlu, Uluslararası Değerleme Standartları Konseyi (IVSC)’ne üye olarak kabul edilen, eğitim programlarının mesleki akreditasyonunun ise Londra merkezli Değerleme Uzmanları Kraliyet Kurumu (RICS) tarafından yapıldığı Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü’nde Yüksek Lisans Eğitimimi tamamlayan Dünya Gayrimenkul Markaları Ciro 1. si Coldwell Banker’ın üst düzey danışmanıdır.

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin derin üzüntüsü içindeyiz.

Tüm imkanlarımızı hiçbir karşılık beklemeksizin seferber etmiş bulunmuktayız. Deprem bölgesinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

 

Zor günleri dayanışma ile aşacağız. Gönüllü konut paylaşanlar ve konut arayışında olan depremzedelerin buluşma platformu Misafir Ol'a sağdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Coldwell Banker

Dünya Gayrimenkul Markaları Ciro 1. si Coldwell Banker’ın 116 Yıllık Marka Güvencesi İleri Teknolojik Via Ofis Desteği Gayrimenkul Alanında Uluslararası Akredite Yüksek Lisans Eğitimimle Gayrimenkul Yatırımlarınıza Doğru Yön Veriyor Geleceğe Değer Katıyoruz

Size uygun Yatırımı Öğrenmek İçin hemen bir yatırım talebi Oluşturun

0
ÜLKE
0
OFİS
0
DANIŞMAN
0
YILLIK DENEYİM
0
YILLIK DENEYİM

ticari referanslarımız

dANIŞANLARIMIZDAN ALDIĞIMIZ DÖNÜTLER

Bir esnaf olarak iş yaptıkça edindiğim birikimi değerlendirme niyetindeydim. Gökhan Bey sunduğu yatırım tavsiyesine inanmıştı benim de ikna olmamı sağladı. İyi ki de bu arsayı almışım bu sayede param dövize göre çok daha fazla değerlendi. 189binTL ye aldığım yer 9 ayda 599bin TL ye yükseldi, artmaya da devam ediyor. Teşekkürler Gökhan Bey
tarafından Murat D.
Gökhan Beyin sitesi ile internette araştırma yaparken karşılaştım. Sabit gelirle çalışan biri olarak. Küçük de olsa tasarrufumu değerlendirmek istiyordum. Bilindik bir marka, merkezi bir ofiste bu işi bilen biri olarak görünce danıştım bilgiler aldım. Başka bir ilden de olsam bilgi anlamda, görüşürüz işlemlerde oldukça yardımcı oldu tüm ekip. Ve küçük bütçe ile de olsa kazanacağıma inandığım yatırım yapmış oldum.
tarafından Batuhan Ö.
Bir muhasebeci olarak işim para ile de olsa parayı nerede değerlendireceğim konusunda farklı zamanlarda farklı yöntemlere başvurdum. Geriye bakınca en çok araziden, arsadan kazandığımı gördüm. Bir esnafın bana güvendiği gibi bu işi bilen güveneceğim bir kişi, ekip ararken Gökhan Beyin ekibi ile tanıştım. Ofiste en büyük marka projelere dair sunumlar aldım. Kararı verdikten sonra kolayca işlemi gerçekleştirdim, kazançlı da bir yatırım oldu. İki arkadaşımın daha almasını sağladım. Her süreçte yanımızda oldukları için tüm ekibe tekrar teşekkür ediyoruz.
tarafından Sevgi B.
Dört fabrikamızda yurtiçi, yurtdışına mal üreten firmayız. Varolan fabrikalardan hangisinin işlem hacminin fazla, hangisinin daha karlı olduğuna dair tahminlerde bulundu. Bu tahminlerin doğruluğunu görünce kendisinden yeni yer seçimine dair danışmanlık aldık. Buna göre de yeni fabrika alanı belirledik. Belirlediğimiz yerin çevresinden şimdiden talep almaya başladık. Kendisine değerli bilgileri bize sunduğu için teşekkür ediyoruz.
tarafından M. Emrullah Ç.
Birçok alanda hizmet veren bir holdingin satınalma birimindeyim. 7 aydır süren arayışımıza bir çok marka ve kişiyi ortak ettik. Gökhan Bey, bağlı olduğu markadaki ticari portföylerden istediğimiz özellikte yerler sunarak bizi gereksiz zaman kaybından kurtardı. Bulduğu amacımıza uygun gayrimenkulle de işlemimizi tamamladık. Ticari alana ayrıca alan ayrılmasına ve tüm desteklere teşekkürler.
tarafından A.Gökçe Z.
Sürecin başından beri ilgi ve alaka çok iyiydi, olumsuz herhangi bir şey görmedim. Beklediğimden daha kısa sürede satış gerçekleşti, bunun sebebi de ciddiye alarak işini yapması ve samimiyeti. Teşekkürler Gökhan Bey
tarafından Uğur F.
Gökhan Bey'in hem nazik hem ilgili tavrı için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca tüm işleyişle ilgili bilgi sahibi oluşu, süreci hızlı ve güvenilir şekilde yürütmesi de çok güzel. Kendisi şehir merkezinden çok uzakta çalışmama rağmen iş yerime kadar gelmiş tüm süreci titizlikle yürütmüştür. Biz evimizi aklımızda soru işareti kalmadan aldık ve kendisiyle tekrar farklı evler için görüşmeye devam ediyoruz. Tekrar teşekkür ederiz
tarafından Yıldız B.
Gökhan Bey den yeni bir kurs yeri kiraladık.. Konuşma şekli ve konulara hakimiyeti oldukça güven verici ve netti.. Gayrimenkul hakkında bilgi vermesi ayrı bir konu, çevresel faktörleri de incelemiş olması dikkatimi çekti...ve bizim netleşmemize yardımcı oldu. Teşekkür ediyoruz..
tarafından Mehmet Ç.
Gökhan Bey ile kiracı aradığımız işyerimiz nedeniyle; 4 aylık bir sözleşme yaptık, sağolsun bölgedeki gayrimenkul kira ve satış bilgileri ile ilgili araştırmalarını yaptı ve bizi bilgilendirdi. Aradığımız gibi güvenilir ve düzgün bir kiracı ile kira sözleşmemizde sonuna kadar bilgi ve desteklerini bizimle paylaştı. Bu ve bunun gibi başka projelerimizde danışanımız olmasını istediğimiz bir dostumuz oldu
tarafından İbrahim K.

Compare listings

Karşılaştırmak