Discover the best land and farm for sale

You can find your perfect piece of land by searching by location, price, and features. This will help you narrow down your search to find the perfect piece of land for you.

Search Your Land By Type

Let our land purchase advisors help you to find the perfect spot for your next home. We can offer in-depth insights and assessments of the land that meet your needs.

Featured Properties

Search land for sale in your local area by price, amenities, or other features. We’ll show you the sales history and provide helpful advice.

What customers are saying

Bir esnaf olarak iş yaptıkça edindiğim birikimi değerlendirme niyetindeydim. Gökhan Bey sunduğu yatırım tavsiyesine inanmıştı benim de ikna olmamı sağladı. İyi ki de bu arsayı almışım bu sayede param dövize göre çok daha fazla değerlendi. 189binTL ye aldığım yer 9 ayda 599bin TL ye yükseldi, artmaya da devam ediyor. Teşekkürler Gökhan Bey
tarafından Murat D.
Gökhan Beyin sitesi ile internette araştırma yaparken karşılaştım. Sabit gelirle çalışan biri olarak. Küçük de olsa tasarrufumu değerlendirmek istiyordum. Bilindik bir marka, merkezi bir ofiste bu işi bilen biri olarak görünce danıştım bilgiler aldım. Başka bir ilden de olsam bilgi anlamda, görüşürüz işlemlerde oldukça yardımcı oldu tüm ekip. Ve küçük bütçe ile de olsa kazanacağıma inandığım yatırım yapmış oldum.
tarafından Batuhan Ö.
Bir muhasebeci olarak işim para ile de olsa parayı nerede değerlendireceğim konusunda farklı zamanlarda farklı yöntemlere başvurdum. Geriye bakınca en çok araziden, arsadan kazandığımı gördüm. Bir esnafın bana güvendiği gibi bu işi bilen güveneceğim bir kişi, ekip ararken Gökhan Beyin ekibi ile tanıştım. Ofiste en büyük marka projelere dair sunumlar aldım. Kararı verdikten sonra kolayca işlemi gerçekleştirdim, kazançlı da bir yatırım oldu. İki arkadaşımın daha almasını sağladım. Her süreçte yanımızda oldukları için tüm ekibe tekrar teşekkür ediyoruz.
tarafından Sevgi B.

Guide for buyers and sellers

Get immediate access to find the best homes for sale, information on market trends, open houses and homes-in-progress.

Gayrimenkul Yatırım Tüyoları -5

Neden Kıbrıs’ta daire getirili arsa projesi? Sterlin bazında paranın değerinin...
okumaya devam et

Gayrimenkul Yatırım Tüyoları -4

Peki neden daire getirili arsa yatırımı? İmarlı bir yerde arsa tapunuz...
okumaya devam et

Gayrimenkul Yatırım Tüyoları -3

Peki neden kooperatif hissesi yatırımı? Somut bir şey...
okumaya devam et

Gayrimenkul Yatırım Tüyoları -2

Peki neden arsa, arazi yatırımı? Somut bir şey olduğundan Kıtlaştığından Yeni...
okumaya devam et

Compare listings

Karşılaştırmak