Uniworld Öğrenci Evleri 1+1 2+1

 • 625,000₺
Yenişehir Mahallesi,
 • Konut Projeleri
 • Gayrimenkul Tipi
 • GA-71-KP
 • Gayrimenkul Numarası

Açıklama

Uniworld 321 daireden oluşan içinde bir çok kompleksi barındıran, öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayan modern bir yaşam merkezi projesidir.Uniworld 1+1 Öğrenci EviUniworld 321 daireden oluşan içinde bir çok kompleksi barındıran, öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayan modern bir yaşam merkezi projesidir.

Uniworld içeriğinde bir çok kompleksi bulunduran öğrenciler için tasarlanmış geniş kapsamlı bir öğrenci evi projesidir. Kırıkkale’de Üniversiteye 300 m mesafede inşa edilen proje, gözde bir alana konumlandırılmıştır. Çevresinde bir çok kafeterya, restoran, hastane bulundurmakla beraber proje merkezi bir alana inşa edilmiştir.

Ayrıca kendi bünyesinde, kafeterya, market, restoran gibi alanlar barındırmakla birlikte geniş peyzaj alanlarına sahiptir. Kontrollü giriş çıkışlarla kız ve erkek öğrencilerin kartlarla kendi bloklarına geçişi sağlanacaktır.

7/24 güvenlik kamere sistemiyle takip edilecek olan Uniworld güvenlik görevlilerinin gözetiminde olacaktır. Giriş çıkışlarda öğrencileri karşılacak olan resepsiyon hizmeti de mevcuttur. Otopark, çamaşırhane, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, fitnes salonu, cep sineması, bay ve bayan kuaförü, oda temizliği hizmetiyle öğrencilerin ihtiyacını karşılayabilecek tüm imkanlar Uniworld’de sağlanmıştır.

Her öğrenci evinde her odada kendine ait banyo tuvalet imkanı bulunmaktadır. Tasarlanan ultra lüks dairelerde son derece modern, kullanışlı, banyo, amerikan mutfak, salon ve balkon mevcuttur.Aklınızda ne varsa hepsi Uniworld’te.

NOT:

GAYRİMENKUL YATIRIMIYLA KAZANMAK İÇİN AD SOYAD BİLGİNİZİ, İLGİLENDİĞİNİZ YATIRIMI BELİRTEN MESAJ ATIN ( 05337435605 ) BİZ SİZE DÖNÜŞ YAPALIM,

DİLERSENİZ ZOOM ÜZERİNDEN, OFİSİMİZDE VEYA İŞ YERİNİZDE SUNUM YAPALIM. İŞLEMİ DE İSTERSENİZ UZAKTAN VEKALETLE, İSTERSENİZ SİZE REFAKAT EDEREK DİREK YAPALIM.

GELİN SİZ DE EMEKLERİNİZİ DOĞRU ZAMANDA DOĞRU GAYRİMENKUL YATIRIMINDA DEĞERLENDİRİN, GELECEĞİNİZE DEĞER KATIN…

+905337435605 – 444 24 53

YATIRIMI CAZİP KILAN FAKTÖRLER

Bu yatırımı cazip kılan faktörler

öğrenci evi konseptinin bölge ihtiyaçlarına uygun olması

projenin üniversiteye çok yakın olması

2022 Eylül ayından başlayacak garantili kira getirisinin olması

genel ve bölgesel gayrimenkul değer artışları

Detaylar

Tarihinde güncellendi Kasım 12, 2022 en 9:02 pm
 • Fiyat: 625,000₺
 • Gayrimenkul Tipi : Konut Projeleri
 • Gayrimenkul Durumu: Satılık

Özellikler

 • Şehir Kırıkkale
 • Ülke Türkiye

İletişim Bilgileri

Listeleri Görüntüle

Bu gayrimenkul hakkında bilgi al

0 gözden geçirmek

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Karşılaştırmak
Gökhan Akyol
 • Gökhan Akyol